جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

کاربرد نقشه آنلاین برای مدیریت حادثه

  سال 2015  سومین سال پیاپی بود که تلفات انسانی ناشی از حوادث طبیعی پایین تر از میانگین قرار گرفت و مجال تنفسی برای شرکت های بیمه گر ایجاد کرد. پس از تلفات و هزینه های گسترده ای که از سال 1980 به بعد درایالت متحده آمریکا، ژاپن، فیلیپین و هندوستان  ایجاد شد و نیز تعادل نسبی برقرار شده طی سالهای 2004 و 2005 ، در سال 2014 به دلیل وقوع حوادث طبیعی خساراتی زیادی به بار آمد.

   

  image

   


  به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به نقل از گزارش رویدادهای طبیعی سال 2015 در فصلنامه تاپیک مونیخ ، با وجود آنکه وقوع طوفان ها این دهه را به یکی از پرحادثه ترین ها بدل کرده است اما خسارات وارد شده بر صنعت بیمه تقریبا در سال 2014 از تمامی خسارات 20 سال اخیر بیشتر بوده است.

  در این سال بر اثر بارش سنگین برف ، خسارات عمده نقدی و غیر نقدی به کشورهای ژاپن و شمال ایالات متحده تحمیل شد و بریتانیا یک زمستان سرد و پر باران را تجربه کرد. همچنین در انگلستان و ایرلند و دریای بالتیک سیل و باران های شدید به وقوع پیوست. کالیفرنیا در زمستان این سال خشکسالی را تجربه کرد و طوفان باعث مرگ و میر و ضرر و زیان های فراوان در اطراف اقیانوس هند شد. استقرار سیستم های پرفشار برای هفته ها در روسیه آتش سوزی های بیشمار را در آن منطقه در پی داشت. همچنین بر اثر افزایش تعداد گردبادها در آمریکا و تغییر الگوهای آب و هوایی در محل استقرار جبهه قطبی در این بازه زمانی تغییراتی رخ داد. میانگین دمای هوا در سال 2015 بین یک تا دو درجه افزایش یافت و همه این موضوعات در کنار هم باعث شد تا مباحث مرتبط با تغییر اقلیم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.


  این مطلب تا کنون 42 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 16 فروردين 1395
  منبع
  برچسب ها : خسارات ,وقوع ,طبیعی ,حوادث طبیعی ,
  کاربرد نقشه آنلاین برای مدیریت حادثه

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر